Torutööd
24/7   555 100 72


Torutööd

Lihtsamad torutööd, milleks on näiteks dušisegisti vahetamine, veefiltrite puhastamine, kergema ummistuse likvideerimine või valamualuste torude ühendamine, ei tohiks käia üle jõu peaaegu mitte kellelegi. Kui selleks aga aega ning teadmisi siiski napib või puudub soov olla isehakanud torumees, on kindlasti kasulik ka hõlpsamat torutööd tegema kutsuda üks asjatundlik santehnik.

Soovitame meie kogenud torutööde teostajaid ehk santehnikuid mistahes probleemi korral, olgu selleks sanitaartehniliste seadmete paigaldamine (WC-potid, kraanikausid ja segistid), sanitaartehnilised avariitööd (ummistuste likvideerimine, külmunud torude sulatamine, torude remont), boilerite paigaldus ja hooldus, veemõõtjate paigaldus ja taatlemine, torude soojustamine, küttesüsteemide paigaldus ja hooldus, kanalisatsioonitorustiku survepesu jpm.

Väga levinud probleemiks torutöödel ongi just torustiku või sanitaartehnika pisivigade eiramine, mistõttu kergelt parandatav viga võib ühel hetkel kasvada suureks probleemiks. Näiteks purunenud detail WC-poti paagi mehhanismis, mille kordategemine on kogenud torumehe ühe näpuliigutuse kaugusel, võib ühel õnnetul hetkel tähendada kogu mehhanismi vahetamist. Või tilkuval segistil, mille kordategemiseks on vaja ainult sisu puhastada, peab mõne aja pärast juba hoopis uue sisu paigaldama.

Kui oled parasjagu sama probleemiga kimpus, kutsu kohale Santehnik.ee kogenud santehnik, kes vajaliku töö kiiresti ja osavalt lõpuni viib!

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust. 55510072