Ummistuste likvideerimine
24/7   555 100 72


Ummistuste likvideerimine

Enamus meist teavad, mis tähendab kraanikausi, vanni või WC-poti ummistus. Õnnelikel veab, kes sellest kõigest kummist otsaga valamupumba ehk “kummimusi” abil lahti saavad. Kui vanad head nipid toimida ei taha ja ummistus püsib, st vesi ei lähe ikka alla, siis on tegemist ilmselt tõsisemat laadi ummistusega, mille likvideerimisega saavad kõige paremini hakkama santehnikud.

Meie kogenud santehnikud on seisnud silmitsi kõikvõimalike ummistustega ja teavad täpselt, kuidas tekkinud ummistus kiirelt ja professionaalselt likvideerida. Ummistuste likvideerimisel kasutame kõrgtasemel tööriistu ja vahendeid. Laias laastus kasutame erineva jämedusega puhastustrosse, mis töötavad spetsiaalse elektrimasina või elektritrelli abil. Puhastustrossi jämedus sõltub kanalisatsioonitorustiku sügavusest ja ka ummistuse olukorrast.

Enne santehniku kutsumist...

... proovi ummistus likvideerida kummist valamupumba abil – vaata, et ummistunud valamus oleks veidi vett, tekita pumbaga vaakum ja proovi mõned korrad tugevasti üles-alla pumbata. Kanalisatsiooniummistuse likvideerimiseks ei soovita me kasutada keemilisi vahendeid, näiteks torusiili või muud naatriumhüdroksiidi põhjal valmistatud keemilist vahendit. Torusiili soovitame kasutada vaid ummistuse ennetamiseks, mitte likvideerimiseks. Sügavama ummistuse korral pole torusiilist mingit kasu, kuna see lihtsalt lahjeneb vees. Samuti kulutab torusiil ajapikku ka torus olevaid kummitihendeid.

Kui oled parasjagu sama probleemiga kimpus, kutsu kohale Santehnik.ee kogenud santehnik, kes vajaliku töö kiiresti ja osavalt lõpuni viib!

Kutsu kogenud torumees appi helistades numbril

Santehnik.ee teostab kõiki santehnilisi töid ja pakub operatiivset torutööde teenust. 55510072